Asansör Bakım Programı

Asansörlerin periyodik bakımlarının planlaması ve kontrolü hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Arantu Bakım Ekranı

Bakım işlemleri modülü ile;

  • Bakımlarınızı planlar ve hiçbir asansörü unutmaz,
  • Bakım yapılırken aynı anda bina yöneticisine SMS ile bilgi verilir, işletmeye profesyonel ve şeffaf bir işleyiş kazandırır,
  • Personelin bütün işlemlerini konumla beraber kayıt altına alarak verimliliği arttırır,
  • Borcu bulunan asansörlerin bina yöneticilerine otomatik olarak Bilgilendirme SMS'i göndererek tahsilat oranını arttırır,
  • Bölgesel,aylık bakım raporları alınarak iş ve personel sürekli kontrol altında olur.
Bina, Asansör Tanımlama

Asansörlerinizi bütün teknik özellikleri,harita üzerinde lokasyonu,bakım aidatı ve periyodik kontrol tarihini girerek tanımlayabilirsiniz.

Sözleşmeler

Asansörleriniz için başlangıç ve bitiş tarihlerini girerek sözleşme oluşturabilir, mevcut sözleşmeleri yenileyebilir ya da iptal edebilirsiniz.

Bakım Planlama

Sözleşme tanımlarken bakım günü ve haftasonu kontrollerini ayarlayarak işlem yaptığınızda periyodik bakımlar ARANTU üzerinden otomatik olarak oluşturulur.

Bölgesel Bakımlar

Bakımlarınızın durumunu anlık gerçek zamanlı olarak kalan,yapılan,günü geçmiş şeklinde bölgelere ve aylara göre raporyabilirsiniz.

Bakım Aidatları

Yapılan asansör bakımlarının aidatlarını sistem üzerinden takip edebilir, ödemeler hakkında raporlama alabilirsiniz.Borcu bulunan asansörlerin yöneticilerine Bilgilendirme SMS'i gönderebilirsiniz.

Personel Takibi

Bakım personelinizin gün içinde yapmış olduğu bakımları, bina adı, işlem konumu,başlangıç zamanı ve bitiş zamanı ile beraber detaylı bir şekilde görebilirsiniz.